ایران، اصفهانگلپایگان، کیلومتر 1 جاده خوانسار، شهرک صنعتی سایپا
تلفن تماس031-57248106

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در سال 1378 با هدف تولید انواع شاتون در زمینی به مساحت 14000 متر مربع تاسیس گردید . این شرکت در ابتدای مسیر ، تولید خود را با ظرفیت اسمی 10000 قطعه شاتون در ماه آغاز کرد و در سال 1395 تیراژ تولید شرکت به بیش از یک میلیون از انواع قطعه (9 نوع محصول) رسیده است. با این توان و پتانسیل شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور توانسته است از آغاز به کار تا به امروز بیش از 15 میلیون قطعه تولید کند. که این رقم بیش از 50 درصد از سهم بازار به تنهایی به خود اختصاص داده است. شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور ، با بهره گیری از پتانسیل موجود فنی و تکنولوژیکی خود موفق به تولید انواع شاتون خودور های سواری گروه خودور سازی سایپا و گروه خودرو سازی این خودرو نموده است.از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به شاتون های xu7 , tu5 , ohv , ohvg , pride , tiba ,Nissan , xum , و همینطور ef7 اشاره کرد.

لازم به ذکر است شرکت شرکت مهندسی صنعتی روان فناور محصولاتی همچون مجموعه شاتون و پیستون موتورهای  , ohvg , ef7 , tu5  prid را به همراه تمامی متعلقات آن (پیستون ، رینگ ها ، گژنپین و بوش ) روی خط تولید دارد.

همچنین شرکت روان فن آور در نظر دارد در زمینه فورج انواع شاتون فعالیت کند.

آرمان، مأموريت و ارزشهای سازمان

سه هدف مهم شرکت که در راس استراتژی های سازمان قرار دارد، حمایت از حرکت کشور به سمت خودکفایی صنعتی ، ایجاد فرصت مناسب شغلی برای جوانان و برتری از لحاظ کیفیت و کمیت بوده است .

چشم انداز

توسعه و تنوع کسب و کار (تنوع محصولات)، ارائه محصولات با قیمت های رقابتی بازار، ارزش آفرینی حداکثری برای ذینفعان

مسئوليت اجتماعی

رعايت قوانين و مقررات حقوقی، اجتماعی و محيطی از اهم وظايف شركت است.

حضور روان فن آور در بازار سرمایه

شرکت روان فن آور به عنوان یکی از اعضای صنعت "خودرو و ساخت قطعات" در بازار سهام فعال است و سهام شرکت با نماد "خفناور" در فرابورس ایران داد و ستد می شود

گواهینامه های ما

شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور تا کنون موفق به کسب دستاوردها و رتبه های متعددی در حوزه تولید با کیفیت و فعالیت های مهندسی و صنعتی شده است

مشتریان ما